Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :


Witamy

Przedstawiamy Ci łomżyński portal dla nowożeńców www.slub.lomza.pl

Zapraszamy do zamieszczania swoich reklam i ogłoszeń.

Dodawanie reklam i ogłoszeń jest darmowe na 7 dni.  365 dni to koszt zaledwie 25 zł

Kobieca intuicja

Już dawno udowodniono, że kobiety mają bardziej rozwiniętą intuicję. To znaczy, że lepiej wiedzą, co należy zrobić, aby wszyscy byli szczęśliwi. My rzeczywiście bardzo często mamy rację, ale większość mężczyzn nigdy nie wierzy nam na słowo i nawet nie ma sensu się z nimi o to kłócić. Na przykład potrafią bitą godzinę udowadniać, że piłka nożna jest niesamowicie inteligentną grą, a puchar UEFA bardziej potrzebny światu, niż jakaś tam "Moda na sukces". I znowu spór w tym przypadku byłby wręcz żenujący. O jakim intelekcie niby może być mowa, jeżeli piłkarzy przez cały czas tłuką po głowie. Jeśli nie piłką to nogami. I cóż to w końcu za przyjemność patrzeć, jak cała wataha dorosłych mężczyzn biega jak oszalała - i nic poza tym się nie dzieje. Za to w serialu, średnio co dwa tygodnie jakieś nowe wydarzenie. Obowiązkowo zdarzy się wypadek, amnezja, bądź poronienie. Intryga goni intrygę. Fakt, że do ich rozwiązania można nie dożyć, ale motywacja, aby patrzeć dalej jest. I kto ma rację?

Oświadczyny w kosmosie.

Graciela Asturias, 27-letnia pani architekt z Manhattanu, otrzymała chyba jeden z najpiękniejszych prezentów urodzinowych. Jej długoletni chłopak zafundował jej lot specjalnie zaprojektowanym Boeingiem 727, który wzbija się na wysokość 10,67 kilometrów, gdzie można doświadczyć stanu nieważkości. W czasie, kiedy Alex i Graciela „pływali” w przestrzeni, mężczyzna oświadczył się.  Alex miał pewne obawy, że w trakcie takich ekstremalnych oświadczyn pierścionek może gdzieś odlecieć, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Graciele powiedziała „tak”.

Zaufanie w małżeństwie

Gdy w małżeństwie pojawia się brak zaufania, można zareagować na dwa sposoby: albo uczynić z niego więzienie, a siebie zamienić w strażnika, albo uznać, że już czas spojrzeć w oczy prawdzie i zastanowić się, co i dlaczego źle układa się w naszym związku. A później spróbować to naprawić. Gdy w małżeństwie pojawia się brak zaufania, zaczynamy kontrolować partnera.

Zimowe wesele

Przed nami zima - czas, gdy przyjęcia weselne zyskują szczególną oprawę. Skrzący się dookoła śnieg, misternie utkane przez naturę płatki spadające z nieba, srebrna poświata szronu - to wszystko tworzy iście bajkową scenerię, o której marzy wiele par. Motywem przewodnim zimowego wesela może być kolor biały. Zimowa panna młoda, jeśli zechce, może stać się prawdziwą królową śniegu. Podstawowy sekret tkwi w tym, że tylko zimą dostępna jest w naturze czysta biel. Nie od parady mówimy o czymś, co olśniewa nas najpiękniejszą odmianą tego koloru, że jest śnieżnobiałe.

Polecamy:

aDanza Studio
Kapela Kurpiowska z Kadzidła
DJ Sławomir Chrostowski
Wideofilmowanie         Tel: 505 518 613
Restauracja Sonata - Jedwabne
Restauracja Labirynt
Max Dance
Torty weselne
Garnitury Elegant
Solarium
Kwartet Smyczkowy PRIMAVERA
Fotograficzny reportaż ślubny
HARFA & SKRZYPCE
Bryczka konna do ślubu
Cukiernia Polonez
Zespół Muzyczny Atest
Zespół Muzyczny California
Fiatem 125p do ślubu !
Zespół Muzyczny Atlantik
Samochód do ślubu
ASTER - dobry zespół na wesele
Jubiler Zbigniew Pieciak
Magia światłem
Agroturystyka U Wieśka
Limuzyny do wynajęcia
Zespół Muzyczny AMOR
Diamentowy Ślub
Barman, Weselny Drink Bar
Salon Stylizacji Fryzur Princess
W Jędrusiowej Zagrodzie
Instytut Urody Kerastase
Dekoracje światłem
Wynajmę Mercedesa W123 230CE
Lekcje tańca dla nowożeńców
Vesari, Vistula, Wólczanka
Salon Stylizacji Fryzur Princess
Zespół Muzyczny Panama
Mobilny Namiot
Dekoracje Ślubne
Cukiernia Cendrowscy
Videofilmowanie
Garnitury Massimo
Garnitury RECMAN
ITEX   Zespół Muzyczny
Kwiaciarnia Laurka
Zespół muzyczny Medium
Kapela Kurpiowska z Łomży
Barman na wesele
Zabytkowy Mercedes do ślubu
Instytut Urody Kerastase
Zespół Muzyczny DIADEM BIT
Cukiernia Rafaello
Previous Next Play Pause

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!