Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :

Barman, Weselny Drink Bar

Dodaj do ulubionych
3.33 (1 votes)
Kontakt Łukasz Prusiński
Telefon: 517 631 879
Email: info@taste-bar.pl
Miasto: Białystok
www.taste-bar.pl

Opis

Oferujemy: Weselny Drink Bar, Mobilny Koktajl Bar, Obsługa barmańska, Fontanna czekoladowa, Fontanna alkoholowa, Czekolada do fontann

Naszym głównym celem jest profesjonalna obsługa barmańska wszelkiego rodzaju imprez, uroczystości weselnych, urodzin, rocznic, eventów firmowych, czy po prostu spotkań towarzyskich.

Działamy kompleksowo i niezależnie, zapewniamy mobilne bary, różnego rodzaju szkło do serwowania drinków, świeże zioła i owoce, dodatki, lód w różnej postaci i przede wszystkim wyszkolony i uśmiechnięty zespół ludzi gotowych podjąć każde wyzwanie.

Pomożemy w zaplanowaniu Waszego przyjęcia, specjalnie dla Was stworzymy kartę drinków sugerując się rodzajem uroczystości i Waszymi wymaganiami.
Nasze doświadczenie w branży pozwala nam swobodnie doradzić co wybrać, z kim współpracować przy powstających pubach i lokalach gastronomicznych. Pomożemy ułożyć kartę menu barowego ,w oparciu o Wasze produkty i przeszkolimy personel w tym zakresie.

Posiadamy szeroki wachlarz usług, które z pewnością zwiększą atrakcyjność oraz estetykę każdego wydarzenia, na którym będziemy mieli zaszczyt uczestniczyć.
Pojawimy się wszędzie tam gdzie nas potrzebujecie!

Komentarze

Rating

Cena
1.00
Wykonanie
4.00
Twoja ogólna ocena
5.00


Tu może być Twoja reklama

 

Napisz: kontakt@slub.lomza.pl