Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :

Dj, Wodzirej Radosław Szewczyk

Dodaj do ulubionych
Cena do negocjacji
Kontakt Tel: 501 078 022
e-mail: weselni-wodzireje@wp.pl
www.weselni-wodzireje.pl

Opis

Oprawa muzyczna i prowadzenie wesel w duecie: Wodzirej + DJ pozwala atrakcyjnie i profesjonalnie stworzyć wyjątkowy klimat tej uroczystości

Wodzirej i DJ to duet gwarantujący ciekawą oprawę muzyczną, prowadzenie imprezy, aranżację światłem a nawet muzykę na żywo.

Są jeszcze wolne niektóre terminy!

Więcej video na www.Weselni-Wodzireje.pl

Wodzirej - to osoba, która będzie towarzyszyła nowożeńcom i gościom od samego początku. Przywita ich, wprowadzi w tematykę imprezy i zachęci do zabawy poprzez ciekawe tańce integracyjne. Poprowadzi ponadto w nietuzinkowym przebraniu tańce animacyjne, które na długo zapadną w pamięci wszystkim gościom jako niepowtarzalne SHOW. Zorganizuje również zabawy dla dzieci. Oczepiny z nowymi pomysłami będą atrakcyjne i wesołe. Wodzirej w pracy korzysta z różnych strojów by dostosować się do danego weselnego wydarzenia.


DJ - w przeszłości DJ klubowy, obecnie prezenter radiowy i nauczyciel w branży muzycznej. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje dobór muzyki dla wszystkich gości, nawet dla tych bardziej wymagających. Nowożeńcy zaś mogą przed weselem podać swoją listę piosenek na życzenie. Przyśpiewki weselne DJ akompaniuje gitarą na żywo. Istnieje możliwość, by z DJ-em "live act" zagrał skrzypek, saksofonista lub akordeonista.To co nas wyróżnia:
- w cenie oprawy muzycznej bogato oświetlamy miejsce imprezy efektami świetlnymi i nie tylko... np. taniec w bańkach mydlanych
- dostosowujemy repertuar piosenek do zaproponowanych przez Parę Młodą
- prowadzimy ciekawe tańce do światowych hitów np. 'Macarena', 'Y.M.C.A.', 'Gangnam style' i inne (wodzirej dostosowuje swój strój do danego układu)
- oprawiamy muzyką na żywo takie części uroczystości jak: błogosławieństwo, wyjazd z domu, toasty, biesiadę
- nie organizujemy zabaw, które uwłaczają godności ludzkiej
- na życzenie prowadzimy zabawę karaoke
- korzystamy z najnowszego, profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego
- uczestniczyliśmy w kursach DJ'ów i warsztatach dla wodzirejów, ale i tak najlepsze doświadczenie zebraliśmy na licznych już weselach w ostatnich latach

Zapraszamy do współpracy :)


Kontakt:
Radosław Szewczyk
Tel. 501 078 022
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.weselni-wodzireje.pl

www.facebook.com/DjAugurio 

Informacje dodatkowe

Kolorowe światła: Tak
Dym: Tak

Video

Komentarze


Tu może być Twoja reklama

 

Napisz: kontakt@slub.lomza.pl