Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :

Laparis - Suknie Ślubne

Dodaj do ulubionych
Kontakt Salon Mody Ślubnej
ul. Al. Legionów 91
18-400 Łomża
Tel: 668 689 555
e-mail: salon@laparis.pl
www.laparis.pl

Opis

Suknie ślubne firm: Annais, Gala, Relevance Bridal, Sposa, MS Moda.

U nas poczujesz się komfortowo.

Możesz przymierzyć suknie w uroczym wnętrzu, korzystając z przestronnej przymierzalni.
Obejrzyj kolekcję na żywo, a tam profesjonalny personel pomoże Ci w doborze fasonu.
 
Możliwości:

Kupno–dysponujemy znaczną różnorodnością sukien i z pewnością wybierzesz tą jedną jedyną. Możesz ją kupić ale musisz mieć na uwadze, że należy zamówić ją przynajmniej
od 3 do 5 miesięcy przed datą ślubu.


Termin spowodowany jest faktem, iż suknie, które sprzedajemy w większości sprowadzamy
z zagranicy. Pamiętaj, że konieczne jest wykonanie przymiarek i naniesienie ewentualnych poprawek, aby suknia dobrze się prezentowała. Przy zamówieniu należy wpłacić 50% wartości sukni.

Wypożyczanie

Niektóre suknie dostępne w salonie można również wypożyczyć. Istotna jest również rezerwacja sukni ponieważ ich ilość jest ograniczona. Pamiętaj, że wszelkie przymiarki i poprawki odbywają się około 2-3 tygodni przed datą ślubu. Suknię możesz odebrać do dwóch dni przed ślubem i zwrócić do dwóch dni po ślubie .Gdy okaże się, że brakuje Ci gotówki na wybrany model sukni-nie przejmuj się. Porozmawiaj ze sprzedawcą, który z pewnością znajdzie dogodne rozwiązanie (np. rozkładając kwotę na raty).
 


Uwaga!!!

- za czyszczenie sukni nie pobieramy dodatkowych opłat.
- usługa krawiecka przy zakupie bądź wypożyczeniu sukni gratis.Salon LA PARIS powstał z zamiłowania do piękna i mody ślubnej. Oferujemy suknie renomowanych i cenionych firm oraz niezbędne akcesoria i obuwie ślubne. Kolekcje sukien  dobieramy w oparciu o najnowsze trendy w modzie ślubnej i zgodnie z oczekiwaniami Pań. Dzięki temu dajemy możliwość propozycji i szerokiego wyboru bardzo zróżnicowanych kolekcji.
Jesteśmy pewni, że nasze propozycje przyniosą wiele satysfakcji i zadowolą najbardziej wymagające klientki. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, poświęcając mu czas i całą naszą uwagę. Dołożymy wszelkich starań, aby uczynić dzień ślubu wyjątkowym i niezapomnianym.

Co odróżnia nas od konkurencji?

Znajdziesz w La Paris światowe wiodące marki ślubne w najlepszych cenach. Suknię możesz kupić bądź wypożyczyć  za gotówkę lub płacąc w ratach. W La Paris zawsze zostaniesz obsłużona profesjonalnie i miło. Rozumiemy jak ważny jest dla Ciebie ten jedyny dzień. W salonie (po uprzednim umówieniu się na spotkanie) przymierzysz wymarzone wzory bez stresu , zawsze w miłej atmosferze a wyszkolony personel postara się sprostać Twym oczekiwaniom.


Zakres naszych usług:
Sprzedaż sukien ślubnych, wypożyczalnia sukien ślubnych, pranie i czyszczenie sukien ślubnych, poprawki krawieckie sukien ślubnych , dodatki ślubne, obuwie.

Informacje dodatkowe

Wypożyczalnia sukien ślubnych ? Tak
Poprawki krawieckie ? Tak
Obuwie ślubne ? Tak
Dodatki ślubne ? Tak

Lokalizacja


18-400 Łomża, Al. Legionów 91

Komentarze


Tu może być Twoja reklama

 

Napisz: kontakt@slub.lomza.pl