Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :

Zespół Muzyczny DIADEM BIT

Dodaj do ulubionych
Cena do negocjacji
Kontakt Tel.: 505 22 44 54
e-mail: diadembit@vp.pl
www.wesela.zespoldiadem.pl

Opis

Zespół Diadem Bit to w pełni profesjonalne prowadzenie wesel, balów, studniówek imprez plenerowych. Twoją uroczystość poprowadzimy tak, aby każdy mógł ją mile wspominać przez długie lata.

Wesele rozpoczynamy graniem u Pana Młodego i Pani Młodej w domu na dwóch akordeonach oraz tamburynie, później cala zabawa przenosi się do domu weselnego, gdzie zapewniamy: przywitanie Pary Młodej, biesiadę za stołami wraz z gośćmi weselnymi, prowadzenie oczepin oraz całego wesela do białego rana.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i nowoczesne kolorofony ledowe. Staramy się, aby każda sala była bardzo dobrze nagłośniona, tak by bawiący się goście mieli przyjemność ze słuchania oraz wspólnej zabawy. Wszystkim zainteresowanym oferujemy kompleksową oprawę muzyczną na różnego typu imprezach: weselach, studniówkach, balach, koncertach, dyskotekach, imprezach plenerowych i okolicznościowych.

Studniówka jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego maturzysty, dlatego staramy się zapewnić dobrą zabawę uczniom, gronu pedagogicznemu, rodzicom oraz zaproszonym gościom. Dodatkowo prowadzimy różnego rodzaju konkursy na życzenie organizatorów balu. Staramy się poprowadzić całą imprezę tak, żeby zintegrować młodzież i nauczycieli oraz zapewnić im świetną i niezapomnianą zabawę.


Często gramy na różnych imprezach okolicznościowych tj. bale karnawałowe i ostatkowe, chrzciny, prymicje itp. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, tak aby każdy z bawiących się gości był zadowolony.

Posiadamy bardzo szeroki repertuar: od najnowszych hitów z list przebojów, po utwory naszych dziadków i pradziadków (lata 50-te, 60-te, 70-te i 80-te), typową muzykę na wesele, biesiadną, dancingową, góralską, cygańską. Nasz repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się gości podczas imprezy !!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja Białystok
Skład zespołu: 3 osoby
Kolorowe światła: Tak
Instrumenty: organy, akordeon
Ultrafiolet Tak
Dym: Tak

Lokalizacja


Białystok

Video

Komentarze


Tu może być Twoja reklama

 

Napisz: kontakt@slub.lomza.pl