Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :

ZESPÓŁ MUZYCZNY VA BANK

Dodaj do ulubionych
Kontakt Tel: 692-690-921
www.grupavabank.republika.pl

Opis

Nasz zespół to profesjonalni artyści związani z muzyką od lat. Łączymy w sobie doświadczenie z pełną energii świeżością. Skład zespołu pozostaje do ustalenia przez klienta i oscyluje od 3 do 5 osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zespół Muzyczny VA BANK

Można bez wątpienia powiedzieć ze dobry zespół muzyczny na weselu to połowa sukcesu. To właśnie on tworzy klimat przyjęcia weselnego, bankietu, balu czy też studniówki. W momencie kiedy zdecydujecie się Państwo na oprawę muzyczną z nami, czyli grupą VA BANK, możecie być pewni wyśmienitej, szampańskiej zabawy do białego rana.

Nasz zespół to profesjonalni artyści związani z muzyką od lat. Łączymy w sobie doświadczenie z pełną energii świeżością.

Skład zespołu pozostaje do ustalenia przez klienta i oscyluje zazwyczaj od 3 do 5 osób.

Instrumentarium jakie możemy Państwu zaoferować oprócz męskich i żeńskich głosów wokalnych to perkusja, gitary elektryczne, akordeony, saksofon, klarnet, tamburyn oraz elektroniczne instrumenty klawiszowe.

Repertuar jaki oferujemy jest bardzo szeroki, a to co nas wyróżnia to możliwość wyboru utworów przez klienta.

Poprzez szeroką współprace praktycznie ze wszystkimi instytucjami muzycznymi naszego miasta i regionu oferujemy pomoc w zorganizowaniu muzyki w kościele, elementu muzyki klasycznej podczas obiadu weselnego,czy też muzyki biesiadnej w wykonaniu regionalnej kapeli ludowej.

 

Więcej szczegółów pod numerem tel.: 692-690-921

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja Łomża
Skład zespołu: 3 osoby, 4 osoby, 5 osób
Kolorowe światła: Tak
Instrumenty: gitara, organy, akordeon, saksofon, perkusja
Ultrafiolet Nie
Dym: Nie

Lokalizacja


Łomża, podlaskie

Komentarze


Tu może być Twoja reklama

 

Napisz: kontakt@slub.lomza.pl